text.skipToContent text.skipToNavigation

Apple iPad mini Smart Cover -Polyurethane - GreenID EK000018932

Apple iPad mini Smart Cover -Polyurethane - GreenID: EK000018932

Цена
2.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Smart Cover обвивката е тенка и издржлива, на повrшината на iPad mini се прицврстува со магнет и совршено го покрива целиот таблет, кога ќе ја потргнете обвиката од вашиот iPad mini тој самиот се вклучува, а може да ви послужи и како држач за вашиот iPad mini за полесно гледање на филмови,читање и полесна работа.