text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Artwizz Scratch Stopper Anti-Fingerprint MATT for iPad MiniIDEK000018919
Цена
790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

Заштитна фолија за вашиот iPad Mini која со својата дебела заштита штити од гребаници и овозможува лесно отстранување на отпечатоците од прсти.