text.skipToContent text.skipToNavigation
Artwizz ScratchStopper for iPad MiniIDEK000018918
Цена
640  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Заштитна фолија за вашиот iPad Mini која со својата дебела заштита штити од гребаници и овозможува лесно отстранување на отпечатоците од прсти.