text.skipToContent text.skipToNavigation
Gear4 StreetParty Size 0 V2 speakers - BlueIDEK000018913
Цена
4.690  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Ако сте некој кој патува многу, тогаш Gear4 StreetParty size 0 V2 стерео звучниците за iPod и iPhone ќе ви бидат идеална придружба.Може да ги носите секаде а работат кога се вкулчени во струја или на батерија. Без разлика на нивната големина, зввучниците даваат добар и чист звук.