text.skipToContent text.skipToNavigation
HP слушалки, TZU78AAIDEK000035221
Нашата најниска цена
1.258,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Хандс-фрее удобрност уз чисти звук, више од 6 сати разговора и до 150 сати станд би. Аутоматско упаривањ у пар секунди с компатибилним Блуетоотх 3.0 уреѓајима.
Тип на производ Лаптоп