text.skipToContent text.skipToNavigation

Knomo iPhone 5 Slim - Burnt OchreID EK000018934

Knomo iPhone 5 Slim - Burnt OchreID: EK000018934

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

кожна и елегантна футрола за iPhone 5 која нуди супер заштита од надворешни влијанија со кафеава боја.