text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Moshi iVisor AG screen protector for iPad 3IDEK000018945
Цена
1.550  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Moshi iVisor AG за iPad е заштитник за екран кој е специјално редизајниран за да го штити екранот на вашиот iPad од удари,допир и гребнатинки. За разлика од другите заштитници за екрани кои тешко се поставуваат и кај некои се појавуваат меури овој заштитник се постасвува брзо и лесно за неколку секунди