text.skipToContent text.skipToNavigation

SwitchEasy Lanyard for iPhone 5 - Shadow BlackIDEK000018958

Цена
1.590 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Switch Easy cases повторно се враќаат сега се специјално наменети само за iPod Touch 5 – та генерација. Одличната силиконска футрола со која е лесно да се работи но и копчињата се достапни и лесни за употреба и тоа не е се футорлата има и микрофибер крпче со кое ќе го одржувате дисплејот на вашиот iPod,со футорлата се заштитени и сите приклучоци и конектори.