text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER AN515-54-74WT Nitro, NH.Q59EX.038 (15.6 FHD IPS/16GB/i7/256GB SSD+1TB HDD/ GTX 1650 4GB) лаптопIDEK000229404
Цена
59.990  ден
ACER AN515-54-74WT Nitro, NH.Q59EX.038 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS 1920x1080p, Процесор: I7-9750H, RAM меморија: 16GB, Капацитет: 256GB SSD + 1TB HDD , GTX 1650 4GB GDDR5, Оперативен систем:FREE DOS...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.
ACER AN515-54-74WT Nitro, NH.Q59EX.038 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS 1920x1080p, Процесор: I7-9750H, RAM меморија: 16GB, Капацитет: 256GB SSD + 1TB HDD , GTX 1650 4GB GDDR5, Оперативен систем:FREE DOS, Боја: црна, гаранција 24 месеци.
големина на екран 15 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I7
Модел на процесор Intel Core i7-9750H Processor (12M Cache, up to 4.50 GHz)
Брзина на процесор 2 GHz
Број на јадра во процесорот 6
RAM Меморија 16 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 256 GB
Капацитет HDD 1000 GB
посебна графичка картица Да
тип на графичка картица nVidia
Модел на графичка карта GeForce GTX 1650
модел на графички чипови GeForce GTX 1650
Оперативен систем Free Dos
Бренд Acer
Тип на производ Лаптопи