A315-31-P3XF, Intel Pentium Quad-Core N4200, up to 2,4GHz, 4 GB, 15,6" FHD (1920x1080) Non-Glare, SSD 256 GB, Linux, Intel HD, 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,1 kg, Boja Crvena, NX.GR5EX.004, Боја Црвена

Нашата најниска цена:
22.352 ден
18.999 ден
 

*цена со попуст за еднократно плаќање