text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER PH317-52-74XN, Predator Helios 300, NH.Q3DEX.025 лаптопIDEK000210173
80.488,00 ден
Нашата најниска цена
68.900,00 ден
ACER PH317-52-74XN, Predator Helios 300, NH.Q3DEX.025 лаптоп. Карактеристкики: Intel, Core i7, 8650U, 2,20 GHz, Core 4, 16 GB, 17,3", 1920x1080, SATA 1000 + SSD 128 GB, Linux, NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB), 802.11ac,Bluetooth 4.1,GbitLAN, ne, 1, USB 2.0 2, USB 3.0 1, 2,8 kg, USB Type-C , NH.Q3DEX.025

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.12.2019

Predator Helios PH317-52-74XN gaming лаптоп. Карактеристики: Intel Core i7 8650U, 2,20 GHz, Core 4, РАМ меморија 16 GB, Екран 17,3" 1920x1080px, SATA 1000GB + SSD 128GB, Linux, NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB, 802.11ac,Bluetooth 4.1,GbitLAN, ne, 1, USB 2.0 2, USB 3.0 1, 2,8 kg, USB Type-C , NH.Q3DEX.025. Гаранција 2 години.

Големина на екранот 17,3 "
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 16 GB
Капацитет на диск 1 TB
Боја Црна
Маса од 2 до 3 kg
Бренд Acer