text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER Swift SF314-54-32S1, NX.GZXEX.008 лаптопIDEK000210168
39.836  ден
Цена
28.990  ден

ACER Swift SF314-54-32S1, NX.GZXEX.008 лаптоп. Карактеристики: Intel Core i3 8130U, 2,20 GHz, 8 GB, 14" FHD IPS (1920x1080), SSD 256 GB, Windows 10 Home, Intel UHD, 802.11ac, Bluetooth, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C, 1,45 kg, Boja Crvena, NX.GZXEX.008, гаранција 24 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.02.2020

ACER Swift SF314-54-32S1, NX.GZXEX.008 лаптоп. Карактеристики: Intel Core i3 8130U, 2,20 GHz, 8 GB, 14" FHD IPS (1920x1080), SSD 256 GB, Windows 10 Home, Intel UHD, 802.11ac, Bluetooth, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C, 1,45 kg, Boja Crvena, NX.GZXEX.008, гаранција 24 месеци.