text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER Swift SF314-54-32S1, NX.GZXEX.008 лаптопIDEK000210168
Нашата најниска цена
39.836,00 ден
Свифт 3, СФ314-54-32С1, Интел Цоре и3 8130У, 2,20 ГХз, 8 ГБ, 14" ФХД ИПС (1920kc1080), ССД 256 ГБ, Виндовс 10 Хоме, Интел УХД, 802.11ац, Блуетоотх, ХДМИ, УСБ 2.0, 2kc УСБ 3.0, УСБ Типе-Ц, 1,45 кг, ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2019

ACER Swift SF314-54-32S1, NX.GZXEX.008 лаптоп. Карактеристики: Intel Core i3 8130U, 2,20 GHz, 8 GB, 14" FHD IPS (1920x1080), SSD 256 GB, Windows 10 Home, Intel UHD, 802.11ac, Bluetooth, HDMI, USB 2.0, 2x USB 3.0, USB Type-C, 1,45 kg, Boja Crvena, NX.GZXEX.008, гаранција 24 месеци.

Големина на екранот 14"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 8GB
Капацитет на диск 256 GB
Боја Црвена
Маса дo 3kg
Бренд Acer