text.skipToContent text.skipToNavigation
Acer Aspire F5-771-391E 17.3 NX.GEPEX.001IDEK000064190
Цена
33.988  ден
Acer Aspire F5-771-391E 17.3 NX.GEPEX.001. Intel Core i3-6006U/4GB/128GB SSD + 1TB/17.3 HD+ 1600x900/Intel HD Graphics 520/no odd/Linux

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

ThinkPad L540 Black Intel® Core™ i5-4210M Processor (3M Cache, up to 3.20 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ 15,6" FHD LED AG + Camera/ Integrated Intel® HD 4600/ Wi-Fi/ DVD-RW/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ MiniDP/ FPR/ 2,49kg/ Windows 7 Pro preload + Windows 8.1 Pro