text.skipToContent text.skipToNavigation
HP лаптоп 250 G6 1VI61EAIDEK000052410
Цена
27.131  ден
ХП нотебоок 250 Г6, Интел, Цоре и5, 7200У, 2,50 ГХз, Цоре 2, 4 ГБ, 15,6", 1366kc768, САТА 500 ГБ, ДОС2.0, ИнтелХД620, ДВД±РВ ДЛ, 802.11а/б/г/н,ГбитЛАН,Блуетоотх 4.2, не, 1, УСБ 2.0 1, 1,86 кг, УСБ ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Intel Core i3-4005U (1.7GHz, 3MB), 15.6" HD (1366x768) WLED, 4096MB (1x4GB) 1600MHz DDR3, 500GB Sata HDD, Intel HD 4400, DVD+/-RW, Wireless + BT, Ubuntu 12.04, 4-cell, Blue, 3Y