text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G6 2SX56EA, лаптопIDEK000064191
Цена
23.518  ден
HP 250 G6 2SX56EA, лаптоп. Celeron N3350 / 15.6 HD SVA AG / 4GB / SSD 128GB / W10Home64 / DVD-Writer

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

HP ProBook 430 G6, 3DP16EA лаптоп. Екран:13.3 FHD, Процесор: i7-8550U, RAM меморија:8GB, Капацитет: 256GB SSD, Графичка карта: INTEGRATED, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Silver