text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G6 2SX65EA, лаптопIDEK000064233
Цена
22.694  ден
HP 250 G6 2SX65EA, лаптоп. Celeron N3350/15.6 HD AG/4GB/500GB/W10Home64/ DVD-Writer

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Intel Pentium 3556U (2M кеш, 1.70 GHz),4GB DDR3L,500GB 5400rpm,15.6" HD 1366x768 Acer CineCyrstal LED,nVidia GT840 2GB,DVD,USB 3.0,HDMI,HD webcam,Wi-Fi+BT 4.0, 4-cell (5h),бела,Boot-up linux