text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G7, 6BP11EA i5/4GB/256GB/GeForce MX110 2GB лаптопIDEK000224812
Нашата најниска цена
28.234,00 ден
HP 250 G7, 6BP11EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i5-8265U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 256GB M.2 SSD , Оперативен систем: FREE DOS, Боја: црна боја, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2019

HP 250 G7, 6BP11EA лаптоп.

Карактеристки: Екран:15,6" HD, Процесор: i5-8265U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 256GB M.2 SSD , Графика GeForce MX110 2GB, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: црна боја, гаранција 12 месеци.

 

 

 

 

Дизајн кој го олеснува животот

лаптопот не е само електроника, туку и инвестиција. Идеален дизајн за секојдневно користење кој нуди дополнителна заштита од греботини и физички оштетувања, а со тоа го продолжува животниот век на лаптопот.

 

Големина на екранот 15,6 "
Тип на процесори Intel
Процесор Intel Core i5
Тип на графика NVIDIA
Работна меморија (RAM) 4 GB
Тип на хард диск SSD
Капацитет на диск 256 GB
Боја Црна
Бренд Hp
Гаранција 12 месеци
Тип на производ Лаптоп