text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G7, 6HL13EA i7/8GB/256GB/DVDRW лаптопIDEK000224819
35.293,00 ден
Нашата најниска цена
29.999,00 ден
HP 250 G7, 6HL13EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i7-8565U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 256GB M.2 SSD , DVD RW, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: сива боја, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2019

Нов лаптоп за ваш успех!

HP 250 G7 продолжува со серија на буџетски лаптопи со нов дизајн, но ја задржува основната смисла на оваа серија а тоа е да овозможи издржливост, елеганција и пристапна цена. Дизајниран е за работа во движење, HP 250 G7 лаптопот нуди проврени INTEL процесори спакувани во куќиште кое е направено да трае.

Кратки спецификации:

HP 250 G7, 6HL13EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i7-8565U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 256GB M.2 SSD , DVD RW, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: сива боја, гаранција 12 месеци.

Големина на екранот 15,6 "
Тип на процесори Intel
Процесор Intel Core i7
Работна меморија (RAM) 8 GB
Тип на хард диск SSD
Капацитет на диск 256 GB
Боја Сива
Бренд Hp
Гаранција 1 година
Тип на производ Лаптоп