text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G7, 6MP85EA i3/8GB/1TB/MX110 2GB лаптопIDEK000224811
23.528,00 ден
Нашата најниска цена
19.999,00 ден
HP 250 G7, 6BP44EA лаптоп. Екран:15,6" FHD 1920x1080p, Процесор: i3-7020U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 1TB HDD , GeForce MX110 2GБ, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: сива боја, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.01.2020

За купување на лаптоп Ви подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп до 31.01.2020 година на купувачите им подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 3.000ден.

Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.
Нов лаптоп за ваш успех!

HP 250 G7 продолжува со серија на буџетски лаптопи со нов дизајн, но ја задржува основната смисла на оваа серија а тоа е да овозможи издржливост, елеганција и пристапна цена. Дизајниран е за работа во движење, HP 250 G7 лаптопот нуди проврени INTEL процесори спакувани во куќиште кое е направено да трае.

Кратки спецификации:

HP 250 G7, 6BP44EA лаптоп. Екран:15,6" FHD 1920x1080p, Процесор: i3-7020U, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 1TB HDD , GeForce MX110 2GB, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: сива боја, гаранција 12 месеци.

Бренд на процесор Intel
Број на јадра во процесорот 2
Брзина на процесор 2GHz
Капацитет HDD 1000GB
Модел на графичка карта GeForce MX110
Модел на графичка карта GeForce MX110
Модел на процесор Intel Core i3-7020U процесор (3M Cache, 2.30 GHz)
Оперативен систем Free Dos
RAM Меморија 8GB
Серија на процесор Core I3
Тип на меморија DDR4
големина на екран 15"
тип на графичка картица nVidia
посебна графичка картица Да
Бренд HP
тип на производ Лаптопи