text.skipToContent text.skipToNavigation
HP OMEN 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптопIDEK000206045
79.988  ден
Цена
44.999  ден
HP OMEN LAPTOP 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1060 3GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2020

HP OMEN LAPTOP 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1060 3GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна

Бренд на процесор Intel 
Број на јадра во процесорот
Брзина на процесор 2  GHz
Капацитет HDD 1000  GB
Капацитет SSD 1 128  GB
Модел на графичка карта GeForce GTX 1060 
модел на графички чипови GeForce GTX 1060 
Модел на процесор Intel Core i5-8300H Processor (8M Cache, up to 4.00 GHz) 
Оперативен систем Free Dos 
RAM Меморија 8  GB
Серија на процесор Core I5 
Тип на меморија DDR4 
големина на екран 15  "
тип на графичка картица nVidia 
посебна графичка картица Да 
Бренд HP 
Тип на производ Лаптопи