text.skipToContent text.skipToNavigation
HP OMEN 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптопIDEK000206045
79.988,00 ден
Нашата најниска цена
44.999,00 ден
HP OMEN LAPTOP 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8G, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1060 3GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

За купување на лаптоп Ви подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп до 31.01.2020 година на купувачите им подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 3.000ден.

Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

HP OMEN LAPTOP 15-DC0012NIA, 5KR50EA лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS, Процесор: I5-8300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 128GB SSD/1TB, Графичка карта: GTX 1060 3GB GDDR5, DVD RW: NO ODD, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: Црна