text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo 320-15IAP, 80XR00CBSC лаптопIDEK000064204
Цена
19.047  ден
Lenovo 320-15IAP, 80XR00CBSC лаптоп. 15,6/1366x768/N3350/4G/1TB/INT/NO-ODD/DOS/BLK/2y

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

ThinkPad X270 Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 up to 3.50 GHz)/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ 12.5" FHD IPS/4G LTE Fibocom/ Intel® HD Graphics 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ 1,36kg/ 3 Cell front, 3 Cell back battery/ Windows 10 Pro/ 36m. warranty