text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 330 15.6" FHD/i3/4GB/2TB 81DC00U0SC лаптопIDEK000229295
22.999  ден
Цена
14.990  ден
Lenovo IdeaPad 330 FHD/i3/4GB/2TB 81DC00U0SC лаптоп. Карактеристики: Intel® Core™ i3-6006U процесор (3M Cache, 2.00 GHz),4GB onboard,2TB 7MM 5400RPM,NoOptical,Integrated CPU,15.6" FHD TN AG 200N,WI...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2020

Lenovo IdeaPad 330 15.6" FHD/i3/4GB/2TB 81DC00U0SC лаптоп.

Карактеристики: Intel® Core™ i3-6006U процесор (3M Cache, 2.00 GHz),4GB onboard, HDD 2TB 7MM 5400RPM, NoOptical, Integrated CPU, екран 15.6" FHD TN AG 200N,WIFI 1X1 AC+BT4.1,DOS,0.3 MEGA WITH SINGLE MIC, гаранција 2 години.

Бренд на процесор Intel 
Број на јадра во процесорот
Брзина на процесор 2  GHz
Капацитет HDD 2000  GB
Модел на графичка карта Intel HD Graphics 520 
модел на графички чипови Intel HD Graphics 520 
Модел на процесор Intel Core i3-6006U процесор (3M Cache, 2.00 GHz) 
Оперативен систем Free Dos 
RAM Меморија 4  GB
Серија на процесор Core I3 
Тип на меморија DDR4 
големина на екран 15  "
тип на графичка картица Intel 
посебна графичка картица Не 
Бренд Lenovo 
Тип на производ Лаптопи