text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 520-15IKBN Bronze (15,6" FHD/Intel i3/ 4GB DDR4/ 1000GB HDD/NVIDIA GeForce 940MX 4G)IDEK000064587
34.990,00 ден
Нашата најниска цена
27.999,00 ден
IdeaPad 520-15IKB Bronze - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz)/ 4GB DDR4/ 1TB 7MM 5400RPM/ 15,6" FHD AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 4G/ DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

IdeaPad 520-15IKB Bronze - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz)/ 4GB DDR4/ 1TB 7MM 5400RPM/ 15,6" FHD AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 4G/ DVD-RW/ Wi-Fi/ HDMI/ VGA/ Card reader/ BT/ 2Cell/ Backlit Keyboard/ 2,2kg / DOS/ Harman stereo speakers with Dolby Audio, 2W x 2 / 24m. Warranty
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп