text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 520 80YL00BDSC, лаптопIDEK000064235
Цена
59.635  ден
Lenovo IdeaPad 520 80YL00BDSC, лаптоп. Core i5 7200U/12GB/1TB+128GB/GF940MX/15.6" full HD IPS/Win 10

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.08.2020

DSC R5M1-30 2GB i3-5005U 250 G5 / 15.6 FHD SVA AG / 4GB 1D / 1TB 5400 / DOS2.0 / DVD+-RW / 1yw / Jack    kbd TP / Intel AC 1x1+BT 4.2 / ID ASV IMR wVGC