text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo ThinkPad X270 (12,5" FHD IPS Touch /Intel i7/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000064594
108.900  ден
Цена
82.999  ден
ThinkPad X270 Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 up to 3.50 GHz)/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ 12.5" FHD IPS/4G LTE Fibocom/ Intel® HD Graphics 620/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.1/ FPR/ 1,36kg/ 3 Cell...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

Lenovo Yoga лаптоп 520-14IKB, 80KS800X7RI, лаптоп