text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo V110 80TL017SSC, лаптопIDEK000064228
Цена
29.400  ден
Lenovo V110 80TL017SSC, лаптоп. Intel® Core™ i3-6006U/4GB/500GB/DVD/RW/15.6" HD/Windows 10 Home

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

ThinkPad E460 Silver Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD 7200/ 14" HD LED AG + Camera/ Integrated VGA 520/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ HDMI/ 1,92kg