text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo Y520-15IKBN, 80WK013YRI лаптопIDEK000069370
Цена
51.999  ден
Леново Легион И520 - уѓи у гаминг арену с танким, лаганим, гаминг пријеносником који с лакоќом покреќе своје игре. Базиран на седмој генерацији Интел® Цоре процесора и НВИДИА ГТKC 1050 дискретним...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.08.2020

ThinkPad E550 Black Intel® Core™ i7-5500U Processor (4M Cache, up to 3.00 GHz)/ 8GB DDR3/ 1TB HDD 5400 / 15,6" FHD LED AG + Camera/ AMD Radeon R7 M265 2GB/ DVD-RW/ Wi-Fi/ Bluetooth 4.0/ 6 Cell Battery/ FPR/ 2,35kg/ Windows 7 Pro preload + Windows 8.1 Pro