text.skipToContent text.skipToNavigation

HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.ValentineIDEK000067403

1.299 ден
Цена
600 ден
HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп, | Наменет за лаптопи до 15,6" екран, | Бренд: HP, Изработена од висококвалитетен материјал, Боја: Розева, | Отпорен на различни временски температури. |

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.06.2021

HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv. Valentine
Бренд HP
Тип на производ Торби и ранци за лаптопи
Акција Чистење на залиха