text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
30 пронајдени производи
Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, 17,3 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
129.990 ден
109.900 ден
 • Acer Predator Helios 300 NH.Q9WEX.008, лаптоп,
 • Intel Core i7 10750H,
 • 32GB RAM,
 • NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB,
 • SSD 1TB,
 • 17,3 FHD IPS 144Hz.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Extensa EX215-21G-61V0, NX.EFVEX.001, 15,6 FHD, AMD A6-9220 dual, 4GB RAM, 256GB M.2 SSD, Radeon 530 2GB, лаптоп
Acer Extensa EX215-21G-61V0, NX.EFVEX.001, 15,6 FHD, AMD A6-9220 dual, 4GB RAM, 256GB M.2 SSD, Radeon 530 2GB, лаптоп
25.590 ден
22.990 ден
 • Acer Extensa EX215-21G-61V0, лаптоп,
 • AMD A6-9220 dual процесор,
 • 4GB RAM,
 • AMD Radeon 530 2GB,
 • SSD 256GB,
 • 15,6 FHD екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
38.899 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
65.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
42.990 ден
 • Acer Swift 3 NX.HULEX.001 лаптоп
  |
 • 14" fullHD IPS екран
  |
 • AMD Ryzen 5 4500U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
47.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
59.999 ден
49.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC лаптоп,
 • 15.6" FHD IPS 300Nits екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

HP ENVY x360 Convert 15-ed0124nia (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/15,6" FHD TOUCH/Windows 10), 1V2P9EA лаптоп
HP ENVY x360 Convert 15-ed0124nia (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/15,6" FHD TOUCH/Windows 10), 1V2P9EA лаптоп
59.999 ден
53.990 ден
 • HP ENVY x360 Convert 15-ed0124nia, 1V2P9EA лаптоп,
 • 15.6" FHD 250Nits TOUCH екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • Windows 10 Home,
 • 3 години гаранција.

Гаранција: 3 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
59.999 ден
53.590 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05, 82AU006SRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400CURM, 15,6 FHD IPS, Intel Core i7-10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400CURM, 15,6 FHD IPS, Intel Core i7-10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, лаптоп
59.999 ден
57.990 ден
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400CURM, лаптоп,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6,
 • Intel Core i7-10750H процесор,
 • 16GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • 15.6" FHD IPS екран,

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black (15,6" FHD/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 4GB)
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black (15,6" FHD/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 4GB)
49.999 ден
43.999 ден
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 Black, 81Y400CVRM, лаптоп,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6,
 • Intel Core i5-10300H процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • 15.6" FHD IPS екран,

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Nitro 5 NH.Q7QEX.006, 15,6 FHD IPS, Intel Core i7 10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, лаптоп
Acer Nitro 5 NH.Q7QEX.006, 15,6 FHD IPS, Intel Core i7 10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, лаптоп
80.990 ден
70.990 ден
 • Acer Nitro 5 NH.Q7QEX.006, лаптоп,
 • Intel Core i7 10750H,
 • 16GB RAM,
 • NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB,
 • SSD 512GB,
 • 15,6 FHD IPS.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Predator Helios 300 NH.Q7ZEX.005, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
Acer Predator Helios 300 NH.Q7ZEX.005, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 32GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB, лаптоп
115.000 ден
99.900 ден
 • Acer Predator Helios 300 NH.Q7ZEX.005, лаптоп,
 • Intel Core i7 10750H,
 • 32GB RAM,
 • NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB,
 • SSD 512GB,
 • 15,6 FHD IPS 144Hz.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Nitro 5 NH.Q96EX.001, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i7 9750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
Acer Nitro 5 NH.Q96EX.001, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i7 9750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
79.990 ден
68.990 ден

Зечекорите во светот на игрите со моќниот Nitro 5
осигурајте си непречено и брзо патување во разновидниот свет на игрите благодарение на брзиот Intel Core i7 процесор и NVI...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Predator Helios 300 NH.Q7YEX.00J, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
Acer Predator Helios 300 NH.Q7YEX.00J, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 10750H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
95.000 ден
85.990 ден
 • Acer Predator Helios 300 NH.Q7YEX.00J, лаптоп,
 • Intel Core i7 10750H,
 • 16GB RAM,
 • NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB,
 • SSD 512GB,
 • 15,6 FHD IPS 144Hz.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
75.900 ден
65.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC лаптоп,
 • 15.6" FHD 144Hz екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD + 1TB диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
56.990 ден
55.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black, 82AU006QRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 Ti 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05, 82A100AURM, 14 FHD IPS, Intel i5-1035G1, 8GB RAM, 512GB M.2 SSD, MX350 2GB GDDR5, Win 10, лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05, 82A100AURM, 14 FHD IPS, Intel i5-1035G1, 8GB RAM, 512GB M.2 SSD, MX350 2GB GDDR5, Win 10, лаптоп
59.999 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05, 82A100AURM лаптоп,
  |
 • 14.0" fullHD 300Nits екран,
  |
 • Intel Core i5 1035G1 процесор,
  |
 • 8GB RAM меморија,
 • NVIDIA GeForce MX350 2GB GDDR5,
 • Windows 10 Home, |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400C2RM, 15,6 FHD IPS, Intel i5-10300H, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, GTX 1650 Ti 4GB, лаптоп
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400C2RM, 15,6 FHD IPS, Intel i5-10300H, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, GTX 1650 Ti 4GB, лаптоп
56.999 ден
54.990 ден
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400C2RM, лаптоп,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6,
 • Intel Core i5-10300H процесор,
 • 16GB RAM меморија,
 • 256GB SSD диск + 1TB хард диск,
 • 15.6" FHD IPS екран,

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion 5 15ARH05 Black (15,6" FHD 120Hz/Ryzen 7 4800H/16GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
Lenovo Legion 5 15ARH05 Black (15,6" FHD 120Hz/Ryzen 7 4800H/16GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
56.990 ден
54.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15ARH05 Black, 82B5009DRM лаптоп,
 • AMD Ryzen 7 4800H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 Ti 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

HP PAVILION 15-CS3004NIA (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/MX130 2GB/15,6" FHD), 13F73EA лаптоп
HP PAVILION 15-CS3004NIA (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/MX130 2GB/15,6" FHD), 13F73EA лаптоп
49.999 ден
41.999 ден
 • HP PAVILION 15-CS3004NIA, 13F73EA лаптоп,
 • NVIDIA GeForce MX130 2GB,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • 15.6 FullHD екран.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo YOGA SLIM7 14ARE05, 82A2009FRM, 14 FHD IPS, Ryzen 7 4700U, 16GB RAM, 512GB M.2 SSD, MX350 2GB GDDR5, Win 10, лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14ARE05, 82A2009FRM, 14 FHD IPS, Ryzen 7 4700U, 16GB RAM, 512GB M.2 SSD, MX350 2GB GDDR5, Win 10, лаптоп
59.999 ден
53.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14ARE05, 82A2009FRM, лаптоп,
 • NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5,
 • AMD Ryzen 7 4700U процесор,
 • 16GB RAM меморија,
 • 512GB SSD диск,
 • Windows 10 Home,

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Lenovo Legion 5 15IMH05, 81Y6007WRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
Lenovo Legion 5 15IMH05, 81Y6007WRM, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5-10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, лаптоп
79.999 ден
64.990 ден
 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black 81Y6007WRM,
 • Intel Core i5-10300H процесор,
 • 16GB RAM меморија,
 • SSD 512GB диск,
 • NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB,
 • 15,6 FullHD 120Hz.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C, 15,6 FHD, AMD Athlon Silver 3050U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, лаптоп
Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C, 15,6 FHD, AMD Athlon Silver 3050U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, лаптоп
26.999 ден
 • Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C лаптоп,
 • AMD Athlon Silver 3050U,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • 15.6" FullHD екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

HP PAVILION 15-CS3000NIA (i5-1035G1/8GB/256GB SSD/15,6" FHD), 9ME20EA лаптоп
HP PAVILION 15-CS3000NIA (i5-1035G1/8GB/256GB SSD/15,6" FHD), 9ME20EA лаптоп
46.999 ден
36.990 ден
 • HP PAVILION 15-CS3000NIA, 9ME20EA лаптоп,
 • 15.6 FullHD екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија,
 • 256GB SSD диск,
 • Гаранција 1 година.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2021

 • 1(current)
 • 2