text.skipToContent text.skipToNavigation
WD SSD My Passport Go Amber 500GB екстерен дискIDEK000225803
Цена
4.960  ден
Ми Пасспорт Го ССД Амбер 500ГБ, 500ГБ, УСБ 3.0, 1,8" Димензии: 95 kc 67 kc 10 мм

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Ми Пасспорт Го ССД Амбер 500ГБ, 500ГБ, УСБ 3.0, 1,8" Димензии: 95 kc 67 kc 10 мм