text.skipToContent text.skipToNavigation

Transcend StoreJet 2TB 25H3B екстерен хард дискID EK000036366

Transcend StoreJet 2TB 25H3B екстерен хард дискID: EK000036366

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
5.560 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СтореЈет 25 Х3Б 2ТБ, 2000 ГБ, УСБ 3.0, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм