text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Траkcдата ДВД-Р 16KC ПРН Ф ЦАКЕIDEK000005402
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

МЕД ДВД ТРKC ДВД-Р 16KC ПРН Ф ЦАКЕ 50 ВХИТЕ, ДВД-Р ЦАКЕ 50 ПРН Ф АВ , ДВД-Р, Капацитет 4,7 ГБ, Брзина 16kc, 50 комада цаке, Вхите, 9077Е3ИТРА005