text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Мемориска картица Transcend CD Micro 32GB HC Class UHS 1 + CD AdapterIDEK000032513
Цена
1.044  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

СД МИЦРО 32ГБ ХЦ Цласс УХС 1 + СД адаптер