text.skipToContent text.skipToNavigation
6 пронајдени производи
brzaisporakaMK
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus

395 ден

  • Бренд: Kingston
  • Тип на производ: Мемориска картичка
  • Формат: microSD
  • Капацитет: 64 GB
  • Читање до 100 MB/s

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

brzaisporakaMK
ADATA SD MICRO 32GB HC Class10 UHS-I A1
ADATA SD MICRO 32GB HC Class10 UHS-I A1

260 ден

Adata SDXC/SDHC micro 32GB, формат microSD, капацитет 32 GB MB, читање до 100 MB/s, пишување до 25 MB/s

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

brzaisporakaMK
KINGSTON SD MICRO 128GB Class 10 UHS-I + 1ad KIN Canvas Plus картичка
KINGSTON SD MICRO 128GB Class 10 UHS-I + 1ad KIN Canvas Plus картичка

650 ден

SDCS2/128GB, Format Micro SDXC, Kapacitet 128 GB, Èitanje 100 MB/s,Klasa Klasa 10,U1,A1, SDCS2/128GB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

brzaisporakaMK
Samsung EVO Plus64GB SD micro + адаптер MB-MC64KA/EU
Samsung EVO Plus64GB SD micro + адаптер MB-MC64KA/EU

785 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

brzaisporakaMK
Samsung 128GB PRO Plus MB-MD128SA/EU SD Micro + адаптер
Samsung 128GB PRO Plus MB-MD128SA/EU SD Micro + адаптер

1.390 ден

  • Секвенцијални брзини на читање/запишување до 180/130 MB/s со UHS-I интерфејс.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024

brzaisporakaMK
Samsung EVO Plus 128GB SD micro + адаптер MB-MC128KA/EU
Samsung EVO Plus 128GB SD micro + адаптер MB-MC128KA/EU

1.210 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2024