text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
УСБ меморија Кингстон 16ГБ ДТ50IDEK000035145
Цена
490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

УСБ меморија Кингстон ДТ50, 16ГБ , УСБ 3.0 , Брзина читањ 30 МБ/с , Брзина писањ 5 МБ/с , Боја : Сиво/Зелени