text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
УСБ меморија Кингстон 64ГБ ДТИГ4IDMK-11481
Цена
1.595  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

Кингстон ДатаТравелер Генератион ® 4 (ДТИГ4) има УСБ 3.0 за брз и једноставан пријенос глазбе, видеа и још много тога. Нјегова практична величина и модерне боје чине га идеалним за свакодневну употребу на послу, код куќе, у школи или гдје год да требате ваше податке.