text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
УСБ меморија Кингстон 8ГБ ДТ50IDEK000037711
Цена
425  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

УСБ МЕМОРИЈА УФД 8ГБ ДТ50 КИН , Брзина читањ 30 МБ/с , Брзина писањ 5 МБ/с