text.skipToContent text.skipToNavigation

УСБ меморија Трансценд 32ГБ ЈФ590КID EK000035224

УСБ меморија Трансценд 32ГБ ЈФ590КID: EK000035224

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
350 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

32ГБ ЈетФласх 590К, 32 ГБ, УСБ 2.0, Црно, црвена