text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ADATA USB 16GB DashDrive UV150 Black меморијаIDMK-14415
Цена
220  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

УВ150 уједињје класичан изглед, поволјну цијену, супер брзи УСБ 3.0 и сјајно куќиште. Доступни у црној и црвеној боји, минималистички и модеран дизајн чине га елегантним и практичним додатком у вашој свакодневници.