text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Kingston USB меморија 32GB DTIG4IDMK-11480
Цена
240  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Кингстон ДатаТравелер Генератион ® 4 (ДТИГ4) има УСБ 3.0 за брз и једноставан пријенос глазбе, видеа и још много тога. Нјегова практична величина и модерне боје чине га идеалним за свакодневну употребу на послу, код куќе, у школи или гдје год да требате ваше податке.