text.skipToContent text.skipToNavigation

USB Меморија KINGSTON 64GB DTSE9G2IDEK000037712

Цена
2.065 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДТСЕ9Г2 64ГБ, 64 ГБ, УСБ 3.0, Брзина читањ 100 МБ/с, Брзина писањ 15 МБ/с, Сребрна