text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
USB Меморија KINGSTON 64Gb DT100G3IDMK-15031
Цена
1.820  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.10.2020

64ГБ Дата Травелер 100Г3, 64 ГБ, УСБ 3.0, Брзина читањ 40 МБ/с, Брзина писањ 10 МБ/с, црна