text.skipToContent text.skipToNavigation
USB Меморија Transcend 16GB JF340IDEK000035171
Цена
732  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Лакоќом пренесите датотеке и из вашег мобилног уреѓаја док сте у покрету. Трансценд ЈетФласх 340 УСБ ОТГ је дизајниран како би проширили расположиви капацитет Андроид уреѓај и промијенили начин на који ќете носити и размјењвати особне дигиталне медије