text.skipToContent text.skipToNavigation

USB меморија Kingston 16GB DTSE9G2IDEK000035170

Цена
762 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

16ГБ Дата Травелер СЕ9Г2, 16 ГБ, УСБ 3.0, Брзина читањ 100 МБ/с, Брзина писањ 15 МБ/с, Сребрна