text.skipToContent text.skipToNavigation
9 пронајдени производи
brzaisporakaMK
USB Mеморија ADATA 64GB C008 White
USB Mеморија ADATA 64GB C008 White

290 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA USB 64GB C008 Black меморија
ADATA USB 64GB C008 Black меморија

290 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA 128GB UV128 Blue USB стик
ADATA 128GB UV128 Blue USB стик

555 ден

128GB UV128 Blue AD, 128 GB, USB 3.2 Gen1,Брзина на читање до 100Mb/s, Брзина на запис до 80Mb/s, црно/сина боја

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston UFD 128GB DTXM
Kingston UFD 128GB DTXM

490 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 128 GB
 • Боја: Црвено со црно

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston 128GB DTX USB стик
Kingston 128GB DTX USB стик

550 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 128 GB
 • Боја: Црно со жолто

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
KINGSTON 64GB DTX KIN DTXM/64GB USB стик
KINGSTON 64GB DTX KIN DTXM/64GB USB стик

320 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 64 GB
 • Боја: Сино со црно

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston 128GB DT Exodia Onyx USB стик
Kingston 128GB DT Exodia Onyx USB стик

550 ден

Спецификации

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
УСБ меморија Адата 64ГБ ДасхДриве УВ150 Блацк АД
УСБ меморија Адата 64ГБ ДасхДриве УВ150 Блацк АД

315 ден

УВ150 комбинира класичен изглед, добра вредност и супер брз УСБ 3.0. Достапно во црна и црвена боја, минималистичкиот и модерен дизајн го прават елегантен и практичен додаток во вашиот секојдневен ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA 64GB UV210 Golden USB стик
ADATA 64GB UV210 Golden USB стик

305 ден

UV210 64GB ADATA, 64 GB, USB, Брзина на читање 90 MB/s, Брзина на пишување 40 MB/s, Метал

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.03.2024