text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
29 пронајдени производи
brzaisporakaMK
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus
KINGSTON SD MICRO 64GB Class 10 UHS-I Plus

380 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: Мемориска картичка
 • Формат: microSD
 • Капацитет: 64 GB
 • Читање до 100 MB/s

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA USB 128GB DashDrive UV150 Black меморија
ADATA USB 128GB DashDrive UV150 Black меморија

555 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston 256GB DTX USB стик
Kingston 256GB DTX USB стик

1.100 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 256 GB
 • Боја: Црно со розево

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
USB Mеморија ADATA 64GB C008 White
USB Mеморија ADATA 64GB C008 White

290 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA USB 64GB C008 Black меморија
ADATA USB 64GB C008 Black меморија

290 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA 128GB UV128 Blue USB стик
ADATA 128GB UV128 Blue USB стик

555 ден

128GB UV128 Blue AD, 128 GB, USB 3.2 Gen1,Брзина на читање до 100Mb/s, Брзина на запис до 80Mb/s, црно/сина боја

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston UFD 128GB DTXM
Kingston UFD 128GB DTXM

490 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 128 GB
 • Боја: Црвено со црно

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston 128GB DTX USB стик
Kingston 128GB DTX USB стик

550 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 128 GB
 • Боја: Црно со жолто

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
KINGSTON 64GB DTX KIN DTXM/64GB USB стик
KINGSTON 64GB DTX KIN DTXM/64GB USB стик

320 ден

 • Бренд: Kingston
 • Тип на производ: USB стик
 • Интерфејс на диск: USB 3.2
 • Капацитет: 64 GB
 • Боја: Сино со црно

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Kingston 128GB DT Exodia Onyx USB стик
Kingston 128GB DT Exodia Onyx USB стик

550 ден

Спецификации

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
KINGSTON SD MICRO 128GB Class 10 UHS-I + 1ad KIN Canvas Plus картичка
KINGSTON SD MICRO 128GB Class 10 UHS-I + 1ad KIN Canvas Plus картичка

690 ден

SDCS2/128GB, Format Micro SDXC, Kapacitet 128 GB, Èitanje 100 MB/s,Klasa Klasa 10,U1,A1, SDCS2/128GB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
ADATA Classic HV620S Slim 4TB USB 3.1 Black екстерен диск
ADATA Classic HV620S Slim 4TB USB 3.1 Black екстерен диск
7.479 ден

6.660 ден

ХДД Цлассиц ХВ620С Слим 4ТБ УСБ 3.1 Блацк, 4ТБ, УСБ 3.1, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
УСБ меморија Адата 64ГБ ДасхДриве УВ150 Блацк АД
УСБ меморија Адата 64ГБ ДасхДриве УВ150 Блацк АД

315 ден

УВ150 комбинира класичен изглед, добра вредност и супер брз УСБ 3.0. Достапно во црна и црвена боја, минималистичкиот и модерен дизајн го прават елегантен и практичен додаток во вашиот секојдневен ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA 128GB UR350 Black USB 3.2 Стик
ADATA 128GB UR350 Black USB 3.2 Стик

570 ден

Предности

 • - Текстура во боја на никел
 • - Водоотпорен и отпорен на прашина COB процес, сместен во едно тело
 • - Преносливо складирање со перо тежина 3...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
ADATA 64GB UR350 Black USB 3.2 Стик
ADATA 64GB UR350 Black USB 3.2 Стик

330 ден

Предности

 • - Текстура во боја на никел
 • - Водоотпорен и отпорен на прашина COB процес, сместен во едно тело
 • - Преносливо складирање со перо тежина 3...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung 64GB Bar Plus USB 3.1 MUF-64BE4/APC
Samsung 64GB Bar Plus USB 3.1 MUF-64BE4/APC

1.035 ден

Меморија USB 64GB, USB 3.1, Брзина на читање 300.0000 Mb/s, Брзина на пишување 30.0000 Mb/s, Боја темно сива

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung EVO Plus64GB SD micro + адаптер MB-MC64KA/EU
Samsung EVO Plus64GB SD micro + адаптер MB-MC64KA/EU

785 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung 64GB Fit Plus USB 3.1 MUF-64AB/APC USB стик
Samsung 64GB Fit Plus USB 3.1 MUF-64AB/APC USB стик

1.050 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung 128GB Fit Plus USB 3.1 MUF-128AB/APC USB стик
Samsung 128GB Fit Plus USB 3.1 MUF-128AB/APC USB стик

1.640 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung 128GB PRO Plus MB-MD128SA/EU SD Micro + адаптер
Samsung 128GB PRO Plus MB-MD128SA/EU SD Micro + адаптер

1.390 ден

 • Секвенцијални брзини на читање/запишување до 180/130 MB/s со UHS-I интерфејс.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung EVO Plus 128GB SD micro + адаптер MB-MC128KA/EU
Samsung EVO Plus 128GB SD micro + адаптер MB-MC128KA/EU

1.210 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

brzaisporakaMK
Samsung 128GB Bar Plus USB 3.1 MUF-128BE3/APC
Samsung 128GB Bar Plus USB 3.1 MUF-128BE3/APC

1.650 ден

Меморија USB 128GB, USB 3.1, Брзина на читање 400.0000 Mb/s, Брзина на пишување 60.0000 Mb/s, Боја Сребрена

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Samsung 500GB MU-PC500T/WW екстерен хард диск
Samsung 500GB MU-PC500T/WW екстерен хард диск

4.146 ден

 • Капацитет: 500 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Samsung 1TB T7 Titan Gray USB 3.2 екстерен хард диск
Samsung 1TB T7 Titan Gray USB 3.2 екстерен хард диск

5.532 ден

 • Капацитет: 1000 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
ADATA Classic HV300 2TB Black екстерен диск
ADATA Classic HV300 2TB Black екстерен диск
4.470 ден

4.370 ден

Пријенсони диск Адата ХВ300 2ТБ Блацк, УСБ 3.1, доступан је у разним животописним бојама (црвена, црна, бијела и плава) деблјине од само 10,3 мм

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

 • 1(current)
 • 2