text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
ХП ЕлитеБоок Револве 810IDEK000004987
Цена
0  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

ЕлитеБоок Револве 810, Интел, Цоре и5, 3437У, 1,90 ГХз, 8192 МБ, 11,6'', 1366kc768, ССД 256 ГБ, Виндовс 8 Про, Интел ХД Грапхицс, 802.11а/б/г/н,Блуетоотх, да, УСБ 3.0 2, 1,4 кг, Аццелерометер, Гиросцопе, Амбиент лигхт сенсор, НФЦ, Цомпасс, Доцкинг цоннецтор