text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX таблет TPC-807 4GID EK000471252

VIVAX таблет TPC-807 4GID: EK000471252

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.990 ден

Сигурен, пренослив и лесен. За секоја генерација... во секоја прилика. Поради малата тежина (360 грама) и ергономскиот дизајн Vivax таблетот TPC-807 4G е сигурен придружник во секој момент. Овој ур...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 17.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сигурен, пренослив и лесен. За секоја генерација... во секоја прилика. Поради малата тежина (360 грама) и ергономскиот дизајн Vivax таблетот TPC-807 4G е сигурен придружник во секој момент. Овој уред е идеална комбинација на врвни карактеристики и течен оперативен систем. Со својата големина од 8 инчи, екранот е совршен избор за возрасни, но и за деца. Модулот LTE (4G) обезбедува автономија за пристап до интернет каде и да сте. Имате 32 GB внатрешна меморија со можност за надградба до 64 GB со дополнителна картичка + 2 GB RAM. Сигурната батерија од 4000 mAh овозможува безгрижно и долготрајно користење на уредот. Снимајте ги сите ваши омилени моменти користејќи ја предната и задната камера. Android 11.0 GO е задолжен за оптимално работење.
Тип на производ Таблет компјутери
Бренд Vivax
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!