text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблетID EK000399631

VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблетID: EK000399631

Цена
7.990 ден
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет Големина на екран: 10" Меморија: 32GB / 3GB Камери: 5MP задна + 2MP предна Батерија: 5.800mAh Процесор: 1,3GHz Quad Core MediaTek  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 01.02.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX TPC-102 4G таблет, 10,1", 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 128GB), процесор 1,3GHz Quad Core MediaTek, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, батерија 5.800mAh, Android 9,0, Dual SIM, 4G/LTE, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, GSM, тежина 470грама, димезнии 185x180x11mm, гаранција 12 месеци.
Тип на производ Таблет компјутери
Бренд Vivax