text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX TPC-804 3GIDEK000069366
Нашата најниска цена
5.190,00 ден
VIVAX TPC-804 3G

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.03.2019

VIVAX TPC-804 3G
Бренд Vivax
Тип на производ Таблет